Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Býložraví ještěři

Zdravím,

chystám se pořídit si domů nějakého ještěra, ale chtěl bych býložravce, teda myslím to tak, abych jej nemusel krmit živým hmyzem, napadl mne leguán zelený, ale je i něco menšího a podobného? Chystám se to pořídit na Vánoce, takže bych byl moc rád a velice vděčný, kdybyste mi pomohli co nejdříve..Děkuji :)

zydy@centrum.cz
ICQ 240209575
Skype: mundynek
MSN: mundynek@hotmail.com

Predpokladam, ze Ti jde predevsim o to, abys doma nemusel mit zivy hmyz (i kdyz pokud mas kocinciny...). Napada mne, ze z gekonu prichazi v uvahu treba nejaky rakodaktylus (pro zacatek treba spis ciliat, ovsem predem urcite vse dobre nastudovat teoreticky). Komercne se pro tato zvirata vyrabi kompletni suche smesi, ktere se pak promichaji s vodou. Vse je vyvazeno tak, ze krmivo obsahuje vse potrebne pro tento konkretni druh vcetne hmyzich bilkovin, vitaminu a mineralu. Vyrabi ji firma Repashy (da se najit na internetu spolu s vice info). Osobne ji nepouzivam, kamarad, ktery ciliaty odchovava je s ni vsak velice spokojen. Jen byva problem ji u nas obcas sehnat...