Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Veterina - zkušenosti s veterináři

Zdravím všechny přítomné nadšence a chovatele plazů:-).Jakožto člověk který se chystá už 6 měsíců na regiusku a čte zde různé rady a doporučení jsem zde ještě nepostřehl ceny co se týče veteriny.Možná jsem se špatně díval ale i tak vás žádám aby jste se se mnou podělili o vaše ,,cenové":-D zkušenosti s veterináři.Nepište prosím odborné názvy ..spíše něco jako kožní nemoc..návštěva 500..mast 300 kč atd.Předem vám děkuji.S pozdravem Tanistra M.
Změna předmětu, původně: Veterina
Změna kategorie, původně: Hadi (Kurt)

Rozbor vykalu B.c. - veterina Liberec - 240kč Rozbor byl v pořadku. Nasledna rada ktera mě byla k prdu od veterinaře ktery plazum nerozuměl dalších 150kč. Více a hlavně lepe mě poradil Daimon když mě muj boa nechtěl ze začatku baštit za což moc děkuju.

Slovo léze je odborný lékařský termín pro anatomické poškození či poruchu tkáně nebo orgánu, jejímž důsledkem je jeho narušená funkce. Může vzniknout například úrazem, nebo jako důsledek nějaké choroby. Mimochodem, léze u psa je úplně to samé, jako léze u člověka, kočky, prasete, andulky, nebo chameleona. Rozhodně to není jenom psí problém, může to postihnout téměř jakéhokoliv živého tvora.

Zápal plic - hniloba tlamy u dospělé PMB - 1700,- za ATB a vitamíny.
Zánět - vpíchlá mulč pod šupiny u dospělé P.regius - Odstranění nekrotických tkání a desinfekce - 170,-
Nastydnutí,slabost,malátnost,apatie u dospělé P.regius - 550,- za ATB a vit.
Rozbor trusu u mláděte BC - zvracení potravy,řídký trus - bez nálezu - 150,-