Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc s krunýřem

Prosím pomozte mi moje želvička má zadní část krunýře směrem nahoru a moc se mi to nezdá,že by to tak melo být,prosím pomůže mi někdo??????Prosíííím:.(:-(:-|

No bylo by to vhodné nebo alespoň jednou za měsíc až dva dodat vit. D3, ale bacha na předávkování, jinak to chce hodně pestrou stravu, hmyz, žížaly, patentky, celé rybičky, občas holátko, vodní šneky atd. Můžeš zkusit i rostlinnou stravu - kousek salátu nebo jemnou část listu čínského zelí, okřehek atd. Ale to většinou berou až starší jedinci, ale proč to nezkusit, ne?

Máš to mít :-D
[http://i218.photobucket.com/albums/cc170/zuzisvobi/ P1050498-zmenen.jpg]

Pro mě jako "vodního" laika vypadá akvárko (terárko) nebo jak se tomu v tomhle případě říká moc pěkně :))
Když to máš řešeno takto,tak pokud bys dávál UV,tak by pro tebe byla ideální ještě jedna lampička s UV žárovkou k té co máš. UV žárovka totiž nehřeje,tak aby měla obojí-teplo i UV a měly by směřovat do jednoho místa.

Želvička začala růst, proto ty rozjíždějící se štítky. Pravda roste trochu podivným způsobem ale to zřejmě bude nesprávným složením potravy. Možná by stálo za to, popsat co dostává nebo co dostávala k jídlu ještě před tím než Krokodýl uvedl svůj příspěvek.

No dávám jim asi dvakrát týdně žížaly a jinak krmím denně Sera rafty P,sušené Gammarus pulex,Tetra Reptomin Energy a patentky.Krmim dvakrát deně.Jednou týdně dávám vitamíny dvě kapky Sera Reptilin.A ve vodě mam stále čínské zelí,měním jednou za tři dny.Ale nevím zda si občas zobnou.Želvičky mam asi měsíc.