Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krmeni

Jak vlastne casto zerou pralesnicky a rosnicky... cetl jsem ze kazdy den nebo obden, ale dle
meho krmeni jsem zjistil ze ta k 3x a pak tyden nic.. vubec nezerou ani nemaj chut lovit a to se opakuje porad do kola.., je to bezne ???

holky mají taky harlekýnky a s krmením máme stejnou zkušenost. Momentálně se chtějí rozmnožovat a my nemáme žádné informace, jaké podmíky pro chov...Ohledně krmení - čím krmíš? My teď cvrčky a přes jaro, léto kobylkami.
Ahoj Katka a Kája