Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem genetika užovky

Prosím věřte mi že jsem hledala,ale nenašla.Může být užovka 100 procentně hetero na snow klasicky zbarvená?A když ji spářím s albino het.snow mněla bych dostat 25 procent snow?Je to tak?A jak chovatel určí která zvířata jsou hetero bez zpětného křížení?Mám v tom guláš.Moc děkuji za odpovědi

zdravím,
měla bych dotázek, když se zkříží klasicky zbarvená guttka - s Miami Phase hetero Amelano, co z toho může vzniknout? Základy genetiky mi nedělejí problém, ale tohle je pro mě oříšek:-[ Prosím poraďte, předem mockrát děkuji za Vaše odpovědi :-D