Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Granule pro psy...

Koupila jsem svému štěněti granule Friskies..jenže jsem se doslechla že je to tzv.,,odpad"¨...Mám myši pro hady ,a slyšela jsem že se můžou krmit psíma granulema..můžu je tím krmit?děkuji

Ano přesně tak, zmíňěný Pro plan a další značky jako např. Royal Canin, Eukanuba, Hills atd..jsou prý nejlepší krmiva, Ten Friskies už mi myši snědly:-D Nevím, těžko říct, spousta páníčků granule nejprve zkusí na vlastní jazyk než je dá psovi::)::)