Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Granule pro psy...

Koupila jsem svému štěněti granule Friskies..jenže jsem se doslechla že je to tzv.,,odpad"¨...Mám myši pro hady ,a slyšela jsem že se můžou krmit psíma granulema..můžu je tím krmit?děkuji

Hezky večer, rád bych se zeptal z jakého důvodu nedoporučujete krmit psími granulemi jako plnohodnotnou stravou, granulemi krmím zatím asi měsíc a nespozoroval jsem nic co by nasvedčovalo tomu, že se po nich mají potkani spatne. Naopak se mi zdálo, že po nich mají lesklejší srst (možná je to jen moje zdání). Je tedy fakt že přikrmuji chlebem a zeleninou. Děkuji za vysvětlení

Ano přesně tak, zmíňěný Pro plan a další značky jako např. Royal Canin, Eukanuba, Hills atd..jsou prý nejlepší krmiva, Ten Friskies už mi myši snědly:-D Nevím, těžko říct, spousta páníčků granule nejprve zkusí na vlastní jazyk než je dá psovi::)::)