Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta kralovská

Ahojte všichni
můžete napsat, jak dlouho trvá než se vám svleče krajta královská od zakalení očí? Jsem začátečník a nechci něco prošvihnout. Jinak rosím 3xdenně. Děkuji
Změna kategorie, původně: Začínáme (GG)

Teď se trochu vnutím ale počítám že všichni tu chováte krajty královské .Začátkem léta bych si 1 chtěl pořídit,neplánujete někdo mladé.Popřípadě můžete mi zaslat kontakt na chovatele.Canis.dei@seznam.cz