Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pakobylky

Ahojky...chtěla by sem se zeptat, jestli jí pakobylky jenom listy, nebo taky něco jinýho.
Taky by mě zajímalo, jak nejvhodněji akvárko nebo terárko vybavit(podestýlka atd....)
Předem moc děkuji za odpovědi:-)

Pakobylky jí jenom listy a jen určitých rostlin (růžovité, břečťan, voděnka, kapradí aj. dle druhu), některé žerou více různých druhů, jiné jen jeden druh nebo spíše jednu skupinu rostlin. Většinu běžně chovaných druhů lze krmit ostružiníkem (dá se najít i v zimě). Na dno stačí vrstva nějaké zeminy, lignocelu (kokosové vlákno) a nebo třeba jen ubrousky. jinak stačí sklenička z několika šlahouny ostružiníku a v případě nízkých teplot přitopit topným kablíkem.

nejlepsi zkusenost mam s piskem vypada to dobre vajicka se v tom dobre hledaj a dobre se udrzuje vlhkost....a ke zrani je toho hodne je lepsi jim celej jejich zivot davat to stejny nektery druhy si spatne zvykaj na jinou potravu...vzdycky sem krmil ostruzinama protoze je muzes nalizt i v zime (treba v lese pod snehem) pokud je mraz nespali....