Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CARDISOMA ARMATUM

ahoj mam maly problem de o moje kraby (cardisoma armatum) ve zverimexu je mají krásně červeně zbarveny a ja je mam jakobi tmavy přemíšlel jsem jestli to neni tim že ve zveri. maji nad nima zářivku a já ji dostanu až k vánocum nebo jestli je to ničim jinym dik za odpoved:-)
[mod]Změna kategorie, původně: Obojživelníci (VH)[/mod]

zářivku nebrat.sodík a metalhalogenid to je to pravé pro tuto tropickou faunu.a také ve zverimexu jsou zbarvení proto že jsou krátkou dobu po převozu.pod zářivkou žádný uspech.lampy tohoto typu lze koupit v obchodech typu groow shop pro pěstitele-co potrebuje rostlina to potrebuje i krab-poradny světlo s pořádnym spektrem a né zářivku.ph 8 a EC tak 1,2-1,6.osmoza taky neni k zahození,v marty petu v brně mají i mineráli pro takové tvory, po namíchání s permeátem z osmozy se vytvoří ideální voda s vysokým ph a zvýšeným obsahem min. látek.vodu bezpodmínečně filtrovat pořádnou filtrací s korálovou drtí která rovněž zvyšuje ph.PS TY VÝBOJKY BY MĚLI MÝT ROZPTILKU SVĚTLA A NÉ PŘÍMÉ ZÁŘENÍ NA HLADINU VODY JINAK PROTI ŘASÁM NEPOMUŽE ANI UV LAMPA V PRUTOKU VODY.TAKÉ JE MOŽNÉ NAJÍT NA INTERNETU JAK VYSOKÉ ZÁŘENÍ SE VYSKYTUJE V DOMOVINĚ TĚCHTO TVORU.I S IDENTYCKÝM NASTAVENÍM DOBY SVITU A TMY.TÉŽ JDE U ZRUČNÝCH NADŠENCU UDELAT V TERARIU ODLIV A PRILIV.MĚ V TERARIU I PRŠÍ A TVOŘÍ SE MLHA.