Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pochlubte se-chameleoni

Protože sem tu jetě neviděl vláko o chameleonech tak zakládám toto vlákno, sem vkládejte fotky vašich chameleonu:-).Ja chovam chamíka Jemenského ale jelikož nemam foták takže sem fotku bohuzel navložim:-|.

Dobrý večer, před dvěma dny jsem si přivezla chamíka,ale vůbec mi nechce jíst cvrčky,zkoušela jsem je volně vypustit tak i dát do krabičky a dát je blízko k němu,kde se vyhřívá. Podmínky jsou vhodné,teplota i terárko tak nevim proč nežere,poradte prosím kdo s tím má nějaké zkušenosti,díky

Chtěla jsem se zeptat, můj chamík, kterého mám doma necelý týden, poslední dva dny leze furt dolu a je na té rašelině, kouká na sebe do skla a nevím no. Ted se svléká a zbytky kůže padají na dno tak jestli to žere nebo mu něco schází...poradte zkušenější prosím...