Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ridka stolice

Dobry den,naskytl se mi docela vazny problem. Uz temer ctvrty den sleduju u sve suchozemske zelvy, ze ma pomerne dost ridkou stolici. Zere normalne. Krmim ji pouze cinskym zelim uz treti den, pred tim jsem ji k nemu pridavala i nat z kedlubny. Stolici vypada nestarvitelne a i znacne zapacha. Dnes jsem si stihla vsimnout, ze nejprve z ni vytece trocha vody a pak nepodarena stolice. Prosim vsechny o radu. Mam ji krmit necim jinym?Nebo s ni mam jet k doktorovi?Dekuji moc predem!Krasne Vanoce.

Čínské zelí to prý někdy dělá. Zvlášť, jestliže krmíš jen jím. V přírodě jsou želvy hledači. Vždy si jen kousnou a nažerou do polosyta a jdou dál. Tak se nažerou spousty různých rostlin a nemají nedostatek jednoho prvku. I v zimě to chce co možná nejpestřejší stravu, pěstovat si pampelišky z kořenů, rostliny ze semen a tak. Pomůžou i různé druhy granulí.