Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LEGUÁN ZELENÝ

Ahoj mam jeden dotaz de o mího Leguána Zeleného je strašně agresivní, když k němu dám pomalu ruku, hned mě sekne ocasem, když se přiblížim víc, začne utíkat a když ho chytim tak kouše a hned když otevřu terárko ani do něj nestrčim ruku tak je hned ve výhružném postavení:-|Neví nikdo čím to je
(Melda:doufám že to mám bez chyby:-D)
Změna kategorie, původně: Ještěři (GG)

Myslím si že to je buď to tím že si ho nebereš každý den a je ještě malí a neochočený na to mám radu: Každý den si ho ber do ruky a dívej se mu do očí přitom ho hlaď po celé délce těla až po konec ocasu
nebo tím že se například vsléka to by po chvíli melo přrjít a bude normální (pokud byl už ochočený a začal to dělat)
nabo nemocí podívej se na internet na leguání nemocy a porovnej příznaky popřípadě navštiv zvěrolékaře (POZOR!!!ne všechny informace na webu jsou pravdivé)( měl sem stejny problém mrkl sem se na net a zjistil sem co to je a už je to OK)
nebo pokud je dospělí tím že je doba páření (nevím kdy je) to jsou samci agresivní a chrání si své ůzemí pokud to je samice tak už nevím
doufám že sem ti pomohl:)