Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OSTEOLAEMUS TETRASPIS-KROKODÝL ČELNATÝ

AHOJ chtěl jsem se zeptat jake jsou podmínky k chovu tohoto krokdyla a jaky je přibližná cena a dostupnost mlaďat.A něco o jeho chovu a jak velké terarium by mu stačilo v dospělosti hodily by se i kontakty na chovatele chci se o něm co nejvic dozvědět chtěl bych si ho časem možná pořídit jediny prodlem jsou znalosti a mama3-[ za obpovědi diky.

OSTEOLAEMUS TETRASPIS Prodám mláďata krokodýla čelnatého Osteolaemus tetraspis NZ 9/07. Tel.: 608 164 382
> Odpovědět< | E-mail: divoka.ostruzina@seznam.cz
Inzerát vložen: 17.12.2007 17:11:41 | Kategorie: prodám | Kraj: Ústecký

Máma asi bude velký problém:-D

No poriadne velké terárium :!: Aspon 2x1x1 pre mládatá do velkosti 60cm . Lepšie však zimná záhrada 3x2 z vodnou plochou 2x2 . Pri poslednej návšteve ZOO Jihlava som videl dospely chovny pár , samica sice ,,drobná" tak 120cm , ale samec je mohutny tak 180cm .Chod sa tam pozriet aj s mamou a myslím že bude rozhodnuté:-D

Podívej snake323, jestliže je tvým problémem máma, tak o tom zatím ani neuvažuj, jedná se o nebezpečné zvíře a to opravdu, takže pokud ti není 18, tak to ještě odlož. A vzhledem k jejich divoké povaze s nima není sranda, půlmetrovej prcek ti udělá při neopatrnosti s prstů filety. Pro mládě, ktere má sotva 30 cm stačí větší akvárium s cihlou jako souší, ale mláďátko má do 2-3 let cca 80-100 cm. Terárium pro jednoho jedince okolo 120-130 cm by stačilo 2x1x1 m z "visutou" souší cca 1x0,8 m. Krmit je lze vším živočišným, mláďata hmyzem, rybkama, holatama, masem atd., odrostlé kusy myšma rybama, potkanama, kuřatama atd.

No.. Tak moje segra (2roky) je ted s dědou a babičkou u moře je trochu rozmazléná. No a líbil se ji krkodýl tak ji ho děda koupil. No v pondělí prijedou od moře z tunisu a přivezou mi ho domu je mi 13let a segře 2roky a budeme mít doma v bytě krokodýla.

to je teda dobry vtip, ak ide o krokodila nilskeho co je tak na 90% ked to bude z tunisu tak to je riadna nezodpovednost. pocitam ze im ho ja tak nedovolia previezt. a ak ho budu pasovat v batozine tak pri tych 10 stupnoch co je v nakladovom priestore to chudak aj tak neprezije..... ak hej tak o rok bude nieco taketo aj v cechach....
[CrocHand.jpg]