Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velká Anketa

ahoj možná je to blbost:-[:-[ ale zajímalo by mě kdo si myslíte že je největší znalec na plazi na této poradně(možná že je to blbost:-[ ale zajímá mě to) tak prosím hlasujte;-)

Folow the white rabbit

Holy grail a dnešní noc

Díky,musím oprášit svou zbírku a zítra si to dám taky:-D.Mírumilovný a krvelačný spolubydlící white rabbit se už naštěstí ode mne odstěhoval.Dostal padáka,páč neplatil nájem a kdo měl furt po něm tu krev a zbytky po večeři uklízet:x::-D.