Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velká Anketa

ahoj možná je to blbost:-[:-[ ale zajímalo by mě kdo si myslíte že je největší znalec na plazi na této poradně(možná že je to blbost:-[ ale zajímá mě to) tak prosím hlasujte;-)

Ahoj, myslím že o tohle tady vážně nejde. Jde o rozvíjení diskusí, vzájemnou výměnu zkušeností a poznatků v chovu zvířat. Taky je to tu často myslím docela dobrý pokec. Ale řešit kdo je nejlepší... každý má zkušenosti s něčím a líbí se mi právě ta výměna názorů. Ondra má těch zkušeností hodně, určitě taky proto, že dělá v Zoo, taky na jeho rady často dám, Georgij je zase přes jeďáky, Luboš přes ještěrky a jánevímco atd.. Já prostě hlasovat nebudu 8-) Radsi vyrazím na sváteční :beer:

Sakriš a to jsem si myslel,že to já jsem vládcem všech galaktických odborníků na plazy. :.( Nevím, jak s tím teď budu žít, když jsi prozradil to zlé tajemství, že to Ty jsi ten vyvolený. :-D Docela žertovné vlákno. :-D Děkuju zadavateli za to,že mě vsunul do velké šestky,kam rozhodně nepatřím. ;-)

To Navay: Chovám hady cca 23 let a nemyslím si, že mám na to abych rozdával rady nějaké odbornější úrovně. Možná tak ještě nějakým začátečníkům.
A ikdyž jsme se dostali při některých debatách do názorovejch sporů (pokud seš to ty - Navay i na IFauně), musím uznat, že tvoje názory a rady hodnotím o třídu výše. A to bez jakékoli ironie. Prostě kdo zná, ten zná.
Škoda jen, že se někdy tak málo zapojuješ do některých debat. I když uznávam, že některá stále se opakující témata už unavují :-(.

Díky, ale tolik chvály jsem si absolutně nezasloužil. Zatím jsem stále jen dvaadvacetiletý puboš, co sbírá zkušenosti, aby se snad někdy časem mohl rovnat těm starším a zkušenějším...

Áaa, názorové spory :-), bohužel mívám tendenci je samovolně přiostřovat a více asertivity by mi rozhodně neuškodilo, ale samotný fakt, že mám na některé věci jiný názor neznamená, že bych s dotyčným jinak nemohl být zadobře. Kdybych měl nenávidět každého, kdo má na cokoliv jiný názor, tak bych byl mírně spokojený jen sám se sebou :-D.

Na větší zapojování do debat nemám většinou čas, ale ono to ani není třeba, když má člověk jistotu, že vždycky správně odpoví krokodýl ;-)

Teda, citim se pokoren, zmrzacen a zatlacen do pozadi! To snad neni mozny! Ja tam nejsem... :) Myslim, ze takovehle ankety o nicme nejsou :) Jsou jen o tom, kdo si najde svuj vzacny cas a venuje ho na diskuze tady na Teraporadne - casto na odpovedi po Xsty na jedno tema (ze na to mas nervy, Krokodyle :)) ). Treba Navay tady ted nejakej cas moc nebyl a myslim si, ze to je dobrej terorista. A jen diky tomu neni v Big Six... Myslim, ze kazdej tady dela neco malinko jinyho a nema smysl se porovnavat. Hough, domluvil jsem!

VH
P.S. Diky Knoxwille 8-)

:!:Georgij Gadjukin: prasátko nerozbiju:!: krokodýlovi by mohl stačit diplom takže diplom je tady ZA DOBRÉ RADY A CCA 44HLASY OD NÁVŠTĚVNÍKŮ TERA-PORADNY UDĚLUJI DIPLOM KROKODÝLOVI ZA 1.MÍSTO V ŽEBŘÍČKU NEJLEPŠÍCH RÁDCŮ TAKŽE GRATULUJI;-) zájezd se nekoná leda že by Georgij ten zájezd zaplatil(byl to přece jeho nápad) krokodýl se s diplomem snadspokojí,nebo ne???

[http://img244.imageshack.us/img244/8307/paraonjupit ervj2.jpg]
Už mám dost těch nactiutrhačnejch spekulací na adresu největšího vesmírnýho odborníka přes plazy na Zemi, ve vesmíru a přilehlým okolí. Tady máte fotku z minulýho týdne, co mi právě nafaxovali mimozemšťani, když byli uvítat na Jupiteru svýho kámoše Para I. Velikého odborníka na plazy a jinou havěť. Tak a teď už konečně hlasujte správně, tak jak jste měli hlasovat celou dobu. Jo a mimozemšťani vám vzkazujou, že jestli okamžitě nezačnete Para I. Velikého... uctívat jak si zaslouží, popravěj Ítýho. Takže bacha.]:(

Cha, však ono se ještě ukáže, kdo doopravdy vyhrál. Vyhlášení nevyhlášení. To říkám já, Kazisvět III., z boží vůle král a hlava pomazaná. ;-):-D Každý, komu je život Ítýho milý, ví co má dělat. Tak šup ať už to je.:-D To by tak hrálo, aby mi Para Veliký doma nespal, celý noci se obracel, že ho ve vesmíru uznávaj a na Zemi ne.

Že bysme tu někomu zařídili protekční výlet do kosmu za účelem odebrání pár vzorků pozemského života mimozemšťany? Zájem by tam měli...;-):-D

Jinak chválím ty, co vsadili na mezigalaktickou humanitu a dali Parovi I. Velikému pár hlasů. Ítý vám děkuje za prodloužení života. Váhavější jedince upozorňujeme, že mimozemsťani jsou zklamáni malým účinkem chystané popravy Ítýho a plánují vyhladit i všechny Vetřelce.... Snad to popožene příznivce tohohle živočišnýho druhu aby hlasovali rychle a správně pro Para I. Velikého.

Lanaření se připouští, protože účel světí prostředky. Vyhrožování evidentně zabírá, a tak se mimozemšťani rozhodli Ítýho vydražit. Dejte Parovi I. Velikému ještě pár desítek hlasů a můžet se z Ítýho na svobodě zase všichni radovat. Je to kluk jako buk, sice trochu zakrslej a má takovou divnou hlavu, ale v hladomorně ještě ani moc nezhubl a zas se pašák spraví. S vetřelcema je to dál nahnutý. Knox se bude divit, ale Ripleyová sama nabídla své služby v rámci předvolební kampaně na guvernérku Kalifornie. Stavající guvernér Schwarzenegger plánuje, že všechny vetřelce nejen vyhubí, ale navaří z nich předvolební guláš po vzoru politiků střední (pro Američany východní) Evropy. Jinak v důsledku tohoto meziplanetárního konfliktu se nedoporučují lety mimo oblast naší galaxie, protože hrozí násilí na obyvatelích Zeměkoule za jejich neloajalitu k Parovi I. Velikému. Mezi planetkami B 612 a K-Pax se pohybují ozbrojené skupiny vedené místními vůdci Malým princem a Protem a pozemšťanům je vstup do prostoru zakázán. Tolik kosmické zprávy a nyní se podívejme na počasí.....

Domovskou planeta viděračských mimozemšťanů si myslí, že má všechno v kapse :)
Ale uniká jim pár faktů. Ellen Ripleyová se narodí roku 2092 a do tý doby mají vetřelci spoustu času nakopat jim ty jejich malý zelený zadnice :) Dále v krevním oběhu alienů koluje velmi silná kyselina, které neodolají ani ty nejlepší hrnce Horsta Fuchse, tak mě nenapadá, v čem hodlá Californský guvernér vetřelčí gulášek připravovat :) A násilí na planetách okolních galaxií bude samozřejmě potlačeno elitním týmem SG1 :)

Hohoho, Knoxi, tobě unikaj úplně základní věci. Přes hady jsi dobrej (samozřejmě ne tak jako Para I. Veliký), ale o tom jak se vede boj s vetřelcema nemáš páru (ani Paru). Bodejť jo, ze Zeměkoule jsi paty nevytáh zatímco Para si lítá po celým vesmíru a přilehlým okolí. Vetřelčí krev se snadno neutralizuje kvantovým neutralizérem. Dokonce si mimozemšťani vetřelce chovaj na farmách a jejich krev stáčej na dětskej sirup.:))
Ripleyová se může narodit celkem kdykoli v budoucnosti, ale každý malý dítě po skouknutí Terminátora ví, že existuje cosi jako časová smyčka. Ripleyová se tak sice ještě nenarodila, ale i přesto může právě teď kandidovat na guvernérku a slibovat vyhlazení Vetřelců. Jednoduchý jak facka.:puff::beer:
A v čem chce Schwarzik vařit vetřelce netušim. Pochybuju, že má neutralizér. Na tvým místě bych to brala jako nesplněnej předvolební slib a uzavřela sázku na příštího guvernéra Kalifornie, Ripleyovou. Je jasný, že se kaliforňanům nebude líbit, že zůstanou bez večeře.... A přitom se na ní tolik těšili....:.(

Možná to bude vypadat divně,nevim jak to říct,abych nebyl za idiota....Tak já se zeptám naplno.Můžete mi někdo vysvětlit,kdo je ten ZÁZRAČNEJ Sun:?:
Asi jsem ve škole chyběl,když se to probíralo.Já vim,neznalost neomlouvá.Já jen abych byl v obraze,než se z těch hvězných válek tady zcvoknu.:-D:-D:-D

Opičí král byl bombastickej, nikdy nezapomenu jak říkat v českým dabingu to "Učitelííí" - masakr. Dík za připomenutí.
Jinak se musím rázně zastat Knoxe, páč každej kdo s náma byl tenkrát na LW34 a viděl jak umíraj nevinní kolonisti, musí uznat, že jedinej ve vesmíru, kdo něco zmůže s alienama je Ripleyová.:-D:-D
A mimochodem vetřelci jsou taky mimozemšťani a ET s Arnoldem (Termixem) jsou jejich nedomrlý bráchové. :-/
I´LL BE BACK!:x:

Jak jsi na to prisel? Vis co, nejvetsi mistri se nepotrebuji predvadet v nejakem trapnem souboji v dzungli, staci jim se jen uchechtnout, zahejkat a maj to v kapse! Copak si vazne Suna nepamatujete? :) Jeste by se do toho mohl vlozit Bylej kralicek, ale ten je tak hroznej, ze se ho sem bojim jen psat (kdo nezna, at se koukne na Holy Grail od Monty Python Flying Cyrcus) :)

VH

Málem jsem tu zkolabovala. Zaprskala jsem si klávesnici i monitor při smrtícím hurónským smíchu. Kristepane. Co to je???????:-D:-D:-D Až budu v depresi, tak si ten link zase otevřu. Vůbec by měli tyhle lidi nebo co to je vytisknout na billboard a ten umístit na nuseláku. Klidně by mohli sundat i ten plot. A nebo radši ne, sebevrazi by se tak smáli, až by smíchy padali dolů. Takže plot nechat.

Ani já nevim kdo je Sun. :-( Nejspíš nějakej nýmand, když jsem o něm v životě neslyšela. A Bílej králíček, to už jde úplně mimo mě.

Zapomínáte hlasovat pro Para. Odposledka mu nepřibyl jedinej bod. Neflákejte to. ET už je skoro volnej a Vetřelci ještě pořád nemusí být úplně vyhlazeni....

Já anketu nedělala, to Adam. Já anketu jen směřuju ke správnýmu výsledku. Pár desítek pomýlených hlav tu došlo k nesprávnýmu závěru, že je Krokodýl expert všech expertů. Určitě hlasovali takový ty lidi typu "Dotaz - můj had má kalný voči, je slepej?", kterým odpovídá trpělivě a obšírně místo aby jim napsal "Hledej, šmudlo".;-):-D

člověk si nachvíli odskočí na zakreslování a co tu nenatropíte :)

Jinak Sharkie...to ale ještě nevíš, že v časový smyčce Rudy Gigerů vytvořil novýho, superodolnýho Aliena, imuního vůči všem kvantifakačním nesmyslům a hlavně domestifikaci. Už zvládli osvobodit jednu trifidí farmu a teď společně míří na domovskou planetu zelenoprdelníků :)

Suna pamatuju i já, jako drzou opici :) A to tu myslím patřim k mladší generaci.

Opět jsem málem zemřela u neskutečný debaty o buřince. Člověk vás nechá do rána o samotě a co se to tu z vesmírný debaty nestane.... Nějakýho bílýho hlodavce si tu dovolujou povyšovat nad Para I. Velikého. Kdyby Para Veliký nebyl na vesmírné misi, jistě by parafrázoval svýho kámoše Šreka: "Mám Matese a neváhám ho použít!". Pak by byl s hlodavcem ámen, protože Mates má bílý králíky nejradši. Jinak chodit na krokodýly s očkem... Tady se jasně ukazuje, že Krokodýl není žádný odborník, ale obyčejný kverulant. Aby si doplnil mezery, přikládám návod jak na krokokdýly.
Pokud už jsi lovil jelena, vyzkoušej si něco zábavnějšího - pro tento účel nabízíme lov krokodýla. Potřebuješ na to: Rybářskej prut, aritmetický tabulky, maso na gril, jablko, dvě pletací jehlice a příručku na lov jelenů. A jak to uděláš... Přijdeš k řece, kde předpokládáš výskyt krokodýla a nahodíš prut. Jenže na prut krokodýla nechytíš, takže začneš grilovat maso, abys ho přilákal.Ale než je maso ugrilovaný, tak to chvíli trvá, a aby sis zkrátil to čekání, tak si sedneš k tomu prutu, chytáš ryby a čteš si aritmetický tabulky. Jenže aritmetický tabulky jsou strašně nudný čtení, takže usneš. Mezitím se ugriluje to maso, krokodýl ho ucítí a vyleze z vody. Tam uvidí tebe jak spíš a chce tě sežrat, jenže tam uvidí ty aritmetický tabulky, tak si je začne číst. Ale aritmetický tabulky jsou hrozně nudný čtení, takže usne. A kdo dřív usne, tak se i dřív vzbudí. Ty se teda vzbudíš, uvidíš vedle sebe spícího krokodýla, hrozně se vyděsíš a vezmeš jednu tu pletací jehlici a bodneš mu jí do oka. Jenže pletací jehlicí krokodýla nezabiješ, takže ten krokodýl se akorát vzbudí, nasere se a začne tě honit. A ty jak zdrháš, tak upustíš to jablko. No a jablko nepadá daleko od stromu, tak na ten strom vylezeš, počkáš si, až tě krokodýl dožene a když se za tebou na ten strom začne sápat, tak mu bodneš do druhýho oka tu druhou pletací jehlici. A krokodýl se dvěma pletacíma jehlicema v očích vypadá skoro jako jelen, takže dál postupuješ podle příručky na lov jelenů.
Snad už všichni pochopili, že Krokodýl není žádný odborník, své hlasy si nezaslouží a jeho pofiderní vítězství v týhle zprofanovaný anketě je omyl.

Sharkie - nasel jsem trhlinu v tve jinak velmi precizne vypracovane slohove praci - kralik neni hlodavec (Rodentia) alebrz zajic (drive zajicovec - Lagomorpha) - takze to cele mas postavene na nakym divnym hlodavci a ne na kralickovy - pozor, ne na kralikovy! A zjevne jsi se asi nekoukla, jak tento bajny kralicek vypada - doporucuji se podivat! Pokud mas moznost, tak urcite na Holy Grail celej :) VH

Tak voni si řikaj králíci, ale jsou to vlastně zajíci. Hlodaj, ale nehlásej se k tomu... Já věděla, že je to verbež proradná. Náš Mates to hned poznal. Koukla jsem na obrázek Bílýho králíčka co jste sem dali. Obyčejnej zabijáckej králík to je. Toho Mates zboucha jak nic. Para I. Veliký jistě ví jak je to s králíkama doopravdy a navíc ví, jak se lověj krokodýli. Smyčkou samozřejmě ne, to je jasný.

Škoda, že toho králíka nemůžu skouknout. Přece to nemůže být až takovej killer.... Podle toho obrázku moc nevypadá...
Každopádně jste mě zklamali. Dva rozumný jedince jsem pod pohrůžkou násilí na Ítým přiměla hlasovat správně, ale zbytek si zřejmě přeje ítýho smrt. Neplačte, sami si za to můžete. Podívejte, jak smutně se tváří. A to ještě nevíte, jak smutně se bude tvářit Para I. Veliký až se vrátí z vesmírný mise a zjistí, že zvítězily už zmiňovaný laciný marketingový triky a vyhrál Krokodýl. Ach jo. Tak dobře no. Ach jo. Ach jo.
[etuf1.jpg]

Tak je po něm, právě mi to volali. Původně ho chtěli smáznout lejzrovým paprskem, ale hrozně se jim líbila poprava Sadáma Husajna, která se u nich doteď vysílá jako znělka k večerníčku, takže použili starej osvědčenej provaz. Samozřejmě se to z humánních důvodů nesmělo fotit, no ale nejen na Zemi jsou paparazzi...Tady to máte. A hlavně teď nebrečte, že jste si to rozmysleli...

[et4ey5.jpg]

Posílaj ho Spielbergovi. Prý neměl příbuzné a jeho uvedl jako jediného pozůstalého. Jak uvedla agentura ATP, Spielberg už reagoval a prostřednictvím svýho tiskovýho mluvčího vzkázal, že si ho vycpe a dá do haly vedle schodiště. Už tam má vycpanýho ledního medvěda, tak na druhou stranu, aby to bylo souměrný. Copak, měl jsi na něj zálusk? Vycpat, naimpregnovat a postavit do trávy na zahrádku?

Knox: žádnej fake, je tuhej jak nikdo druhej. Právě se kochá výhledem na vstupní dveře ve Spielbergově hale a společnost mu dělá vycpanej chlupáč, kterýho pán domu picnul při jednom fair play lovu z vrtulníku. Ale možná ho fakt uvidíš. Muzeum Got(t)land už zažádalo o jeho zapůjčení a teď se Spielbergem řešej finanční stránku. A navíc S. uvažuje, že natočí E.T.-Extra Terrestrial II. a vycpaninu by použil jako maskota při propagaci. Pak máš celkem reálnou šanci, že až přijdeš na premiéru, bude tě ET vítat před kinosálem a jeho prstík se zase červeně rozsvítí díky dovedně zabudovaný žárovičce. Bude jako živej, akorát když se podíváš do skleněných korálků místo očiček, poznáš krutou pravdu.:-)

Sice nemám vaše ostří, ale zklamání vyjádřit musím, zapoměli jste totiž na žijící legendu Chucka Norise, ten by tu vaši sebranku Predátorů a Králíčku, Sunů a podobných amatérů srovnal na jednu hromádku a posvítil si na ní prstíkem
z té obludky E.T.

Protože mám strach, aby mě "Čak" nepřišel zbouchat, taky se ho zastávám - navíc, když Chuck Norris platí daně, pošle na finančák prázdné daňové přiznání jen se svojí fotkou - Chuck Norris nikdy nemmusí platit daně. Když jde bubák spát, dívá se pod postel, jestli tam není Chuck Norris. Chuck Norris jednou sestřelil neměcké letadlo tím, že na něj ukázal prstem a zakřičel "bang"... :-D

no CHuck Norris toho umí mnohem víc třeba:
Chuck Norris zemřel před 10. lety,ale smrtka neměla odvahu mu to říct.
Chuck Norris je častým dárcem krve pro červený kříž.Jen ne svojí vlastní.
Nekteří lidé nosí pižamo se Supermanem. Superman nosí pižamoo s Chuckem Norrisem.
Chuck Norris zničil periodickou tabulku prvků protože uznává pouze prvek překvapení
Chuck Norris nespí, jen čeká
Hlavní příčiny smrti v USA jsou: 1.Onemocnění srdce, 2.Chuck Norris,3.Rakovina
Chuck Norris nečte knihy, jen je pořádně zmáčkne a dostane informace, co potřebuje
Za každým úspěšným mužem je žena, za každým mrtvým mužem je Chuck Norris
Když bůh řekl "budiž světlo", Chuck Norris čekal až poprosí
Chuck Norris spí s polštářem pod pistolí
Chuck Norris umí prásknout otáčivými dveřmi
Když Arnold v prvním Terminátorovi říká "Já se vrátím" myslí tím že jde požádat Chucka Norrise o pomoc

Chuck Noris vydrzí v nonstop baru do zavíračky
TAK A TO JE ASI TAK VŠECHNO:-D;-)

Folow the white rabbit

Holy grail a dnešní noc

Díky,musím oprášit svou zbírku a zítra si to dám taky:-D.Mírumilovný a krvelačný spolubydlící white rabbit se už naštěstí ode mne odstěhoval.Dostal padáka,páč neplatil nájem a kdo měl furt po něm tu krev a zbytky po večeři uklízet:x::-D.