Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velká Anketa

ahoj možná je to blbost:-[:-[ ale zajímalo by mě kdo si myslíte že je největší znalec na plazi na této poradně(možná že je to blbost:-[ ale zajímá mě to) tak prosím hlasujte;-)

Tak je po něm, právě mi to volali. Původně ho chtěli smáznout lejzrovým paprskem, ale hrozně se jim líbila poprava Sadáma Husajna, která se u nich doteď vysílá jako znělka k večerníčku, takže použili starej osvědčenej provaz. Samozřejmě se to z humánních důvodů nesmělo fotit, no ale nejen na Zemi jsou paparazzi...Tady to máte. A hlavně teď nebrečte, že jste si to rozmysleli...

[et4ey5.jpg]

Posílaj ho Spielbergovi. Prý neměl příbuzné a jeho uvedl jako jediného pozůstalého. Jak uvedla agentura ATP, Spielberg už reagoval a prostřednictvím svýho tiskovýho mluvčího vzkázal, že si ho vycpe a dá do haly vedle schodiště. Už tam má vycpanýho ledního medvěda, tak na druhou stranu, aby to bylo souměrný. Copak, měl jsi na něj zálusk? Vycpat, naimpregnovat a postavit do trávy na zahrádku?

Knox: žádnej fake, je tuhej jak nikdo druhej. Právě se kochá výhledem na vstupní dveře ve Spielbergově hale a společnost mu dělá vycpanej chlupáč, kterýho pán domu picnul při jednom fair play lovu z vrtulníku. Ale možná ho fakt uvidíš. Muzeum Got(t)land už zažádalo o jeho zapůjčení a teď se Spielbergem řešej finanční stránku. A navíc S. uvažuje, že natočí E.T.-Extra Terrestrial II. a vycpaninu by použil jako maskota při propagaci. Pak máš celkem reálnou šanci, že až přijdeš na premiéru, bude tě ET vítat před kinosálem a jeho prstík se zase červeně rozsvítí díky dovedně zabudovaný žárovičce. Bude jako živej, akorát když se podíváš do skleněných korálků místo očiček, poznáš krutou pravdu.:-)

Sice nemám vaše ostří, ale zklamání vyjádřit musím, zapoměli jste totiž na žijící legendu Chucka Norise, ten by tu vaši sebranku Predátorů a Králíčku, Sunů a podobných amatérů srovnal na jednu hromádku a posvítil si na ní prstíkem
z té obludky E.T.

Protože mám strach, aby mě "Čak" nepřišel zbouchat, taky se ho zastávám - navíc, když Chuck Norris platí daně, pošle na finančák prázdné daňové přiznání jen se svojí fotkou - Chuck Norris nikdy nemmusí platit daně. Když jde bubák spát, dívá se pod postel, jestli tam není Chuck Norris. Chuck Norris jednou sestřelil neměcké letadlo tím, že na něj ukázal prstem a zakřičel "bang"... :-D

no CHuck Norris toho umí mnohem víc třeba:
Chuck Norris zemřel před 10. lety,ale smrtka neměla odvahu mu to říct.
Chuck Norris je častým dárcem krve pro červený kříž.Jen ne svojí vlastní.
Nekteří lidé nosí pižamo se Supermanem. Superman nosí pižamoo s Chuckem Norrisem.
Chuck Norris zničil periodickou tabulku prvků protože uznává pouze prvek překvapení
Chuck Norris nespí, jen čeká
Hlavní příčiny smrti v USA jsou: 1.Onemocnění srdce, 2.Chuck Norris,3.Rakovina
Chuck Norris nečte knihy, jen je pořádně zmáčkne a dostane informace, co potřebuje
Za každým úspěšným mužem je žena, za každým mrtvým mužem je Chuck Norris
Když bůh řekl "budiž světlo", Chuck Norris čekal až poprosí
Chuck Norris spí s polštářem pod pistolí
Chuck Norris umí prásknout otáčivými dveřmi
Když Arnold v prvním Terminátorovi říká "Já se vrátím" myslí tím že jde požádat Chucka Norrise o pomoc

Chuck Noris vydrzí v nonstop baru do zavíračky
TAK A TO JE ASI TAK VŠECHNO:-D;-)

Folow the white rabbit...ale to jsme zase někde jinde:-) Až mě tohle vlákno donutilo splašit si Holy grail a dnešní noc strávím s králem Artušem na cestě s dvěma kokosáky...:-D

Folow the white rabbit

Holy grail a dnešní noc

Díky,musím oprášit svou zbírku a zítra si to dám taky:-D.Mírumilovný a krvelačný spolubydlící white rabbit se už naštěstí ode mne odstěhoval.Dostal padáka,páč neplatil nájem a kdo měl furt po něm tu krev a zbytky po večeři uklízet:x::-D.