Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zimování želv - novinový papír

Zdravím vás, tak dnes jsem při zimování suchozemek vyměnila slámu za noviny (používá je pan KHor-jeho www stránky), letos se mi zdálo, že je ta sláma nějaká až moc nasáklá vlhkem nebo co, i když jsem ji dosud používala, teď se mi to nějak nezdálo. Takže dole mám písek a kolem želv zmuchlané stránky novin - ráda bych se zeptala, ty noviny nějak nenavlhnou, z obrázků nepustí barvu nebo tak něco? Asi ne, ale ještě pořád tomu tak nějak nevěřím... :-) Díky za názory.

Také zdravím. Z obyčejných novin mít strach nemusíte, z barevných reklamních plakátů (novin) se barva po navlhnutí zřejmě uvolní, ale ty já moc nepoužívám. Rozhodně je to ale lepší než plesnivá sláma, alespoň podle mého mínění.;-)