Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cvrčci

Ahoj:-D,mam chamíka.J a nehce se mi pro něj kupovat ve zverymexu ty drahý cvrčky tak je budu chovat doma a chtěl bych poradit jaky potřebují prostor,jídlo,a jak se dají množit dík;-)

Ahoj,
přemýšlím, že bych si sama chovala cvrčky.
Chtěla bych se zeptat, zda teď v tomto počasí (a pak i v létě) mohou být venku?
Mám na ně takový box, ale není moc vysoký a má poměrně velké otovory (dospělý neproleze ani náhodou, ale mimina hravě) a protože box není moc vysoký, tak aby mi neutíkali doma.
Jde to?
Díky moc za rady