Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tenazym

Dobrý den,
omlouvám se, ale můžete nám poradit?
Kamarádka má asi 2 měsíční štěně, má problémy ze stravou, nechtělo jíst. Mělo průjem a zvracelo (na radu známé z prodejny zvířat) mu nakonec dala mléko ... Ach jó
Od kdy může štěně k přípravdku Terazym znovu jíst? Až po vybrání léku a nebo už běhe podávání?
Jakou stravu by jste doporučili.
Je to opravdu velmi malé ětěně.
Psí ponzervu?
Granule, namočené nve vodě nebo suché?
Sousedka radila vařit ( kuřecí maso, srdíčko atd) nebo zkusit podávat nejdříve jen krupičnou řídkou kaši z vody nebo rýžovou.
Děkujeme za radu

Ahoj co je to za rasu?Čím bylo krmené u chovatele?Je odčervené a očkované? Při průjmu zabírá uvařit kuřecí maso a rýži-hodně jí rozvařit až je taková blé.Jinak si musí sama určit zda bude štěňátku vařit či zda bude krmit granule,dnes je na trhu spousta štěněcích granulí.Každopádně bych pro jistotu navštívila veterináře.Pokud průjem hodně zapáchá,mohlo by se jednat o parvovirozu.Přeju at je štěnda brzy ok a je to jen nevolnost a nic vážného