Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SELMY

Odbocim trochu od plazov ale neviem kdeby som sa mal obratit,dakujem za pochopenie.Chcel by som vas poprosit ci neviete niekto nieco o sposobe nadobudnutia a chove RYSA OSTROVIDA alebo GEPARD.Neviem ci k tomu potrebujem nejake papiere alebo povolenia.Potrebujem vediet pribliznu cenu tychto mackovitych seliem.Dakujem za rychlu odpoved.

Gepard se dle meho nazoru sehnat ze ZOO bez vetsich problemu da a nebude to myslim az takova cifra, ostrovid nevim, ale s karakaly take problem nebude, kamos je mel. Ale vzhledem k tomu, jak byl dotaz polozen, myslim, ze je celkem bezpredmetne to zde resit, protoze tazatel evidentne nema ani poneti, o co go. Jestli se mylim, tak pardon:puff: