Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gutka krmení-problém

Dobrý den!
Mám kamaráda, který má problém s krmením u gutky. Dostal ji od jednoho pána (když mu jí dával tak předtím normálně lovila) (měří cca. 60cm-ne ten pán, ale gutka :-D). Kámoš mi říkal, že prý při krmení na kořist normálně vystartuje, ale neotevře čelist, což se mi zdá divné. Ptal jsem se ho a říkal že ji už viděl jak čelist normálně otvírá. Sám mám guttku a podmínky chovu se mi u něho zdáli v pořádku.

Prosím o radu
diky moc

Moc se omlouvám, ale vecpu se k Vám do dotazu. Dostala jsem gutku má tak 45cm. Byla krmena mrtvými holaty, ale já bych ji chtěla naučit na živou potravu. Zkusila jsem jí dát živé hole, ale ona jej neuškrtila a snědla za živa. Ještě se v ní chvilku mlelo. Co teď nechat jí raději na mrtvé stravě? Nebo dát o něco větší kořist, aby jí musela zabít. Ještě jednou se moc omlouvám, že jsem se k Vám vecpala a děkuju za odpovědi.:))

To mi dělají nejen gutky a to v případě, kdy nechtějí žrát (nemají hlad) a kořist zastrašují aby je neobtěžovala. Pokud je to otravuje hodně, tak kořist sice zabijí (aby měli pokoj) ale nesežerou. Taky záleží na tom, jak dlouho nežrala, aby nebyl problém někde jinde.