Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vylučování

Zdravím ,chtěl bych se zeptat ,čím to je???že můj hroznýš vylučuje takovej úplně žlutej trus a s tím ještě bílej ,docela rozteklej:-|díky

Ničím. To žlutobílé vlastně není trus ale moč - přesněji uráty močoviny částečně zbavené tekutin. Hadi tak šetří v organismu s vodou. Až uvidíš opravdový trus od hroznýše, zjistíš, že je to klasickej šišár klasickýho zbarvení a zápachu... :-D