Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem užovka červená divne chování

ahoj všichni mám užovku červenou, je jí tak 1,5 roku ale tet se mi zdá nějaka divna už 5 týdnu nežere a je nějak moc živá furd do kola projíždí terárkem tam a spátky a přitom čumačkem tuka do skla. zda se mi to nějake divne za celou dobu co jí mám nic takoveho nedělala.
PS: před těmi 5.týdny se slíkala. ale myslim si že to na to nebude mít vliv to by byla asi neaktivní ale ona je až moc ativní.
diky všem za rady

Těžko říct, co může být tou pravou příčinou. Někteří hadi se takhle chovají, jsou-li chovaní v trvale vyšší teplotě i době, kdy by se měli oddávat buď zimnímu spánku, nebo alespoň jakémusi odpočinku při vypnutém osvětlení a vytápění (18 - 20°C) po dobu dvou až tří měsíců. Je možné, že problém u Tvojí guttky je právě tento.

Zdravim,
tak presne tohle mi dela muj samec B.Arietans uz to dela delsi dobu a taky nad tim lamu hlavu, i prestoze ho mam se samickou v jednom terarku tak to dela skoro neustale.Jinak uz nekolikrat za tu dobu jsem ho prohlizel a zadne roztoce jsem nenasel tak opravdu nevim.