Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem travička v terárku

Ahoj ...... máte někdo v terárku trávu (ne konopí) nebo nějakou takovou rostlinku co udělá zelenou plochu ale neroste moc do výšky (a nevadí jí když po ní hadisko jednou za čas pojezdí) ...... chtěl bych to jako takové speštření :-). Děkuju za odpovědi.

No, já dávám k některým plazům normálně naší trávu, celý drn. Většina ještěrek a hadů ho využívá i jako úkryt (zalézají pod drn:-D), je to dekorativní a zlepšuje to i mikroklima v teráriu. A u druhů z mírného pásu to vypadá i přirozeněji. Lepší a trvanlivější jsou takové ty trsnaté trávy, které tvoří jednotlivé trsy než kobereček.