Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem elaphe obsoleta

Ahoj!
Já už doma chovám guttaty a chci jsi eště elaphe obsoletu vim že je to velký kousavý had jen bych ch těl vědět jestli by mu stačilo terárium 85.50.60cm a ňáké důležité věci.
Mockterát děkuji!!

I když je pravda, že na tom videu jí dává ruku přímo k "tlamě"... to jsem nikdy nezkoušela a jelikož jsem srab tak to ani zkoušet nebudu, každopádně netušim, jak by reagovala moje Adéla... myslim, že by ale vyjela taky, třeba ne tolik a s takovou verbou, ale myslim, že by se v terárku taky takhle bránila... Venku na ruce už ne... to vim... ale jinak by asi taky vyváděla...

tak tak Meldo přesně takhle sem to udělal u E.c.cenchria...řekl sem že du ke kamošovi a už sem si to valil yutobusem nějak 15km za Brno nebo kolik to je...no pak sem jenom řekl že bez něho nemůžu být a už to bylo...térko sem měl už připravený asi 2 měsíce do předu,ale naši asi čekali že si ho nekoupím nebo co?!tak se semnou asi 2 dny nějak nebavili,ale pak se zas uklidnili ...:-D;-)