Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pozadí

Dobrý den
mám prosbu nebo dotaz. Vyrábím pozadí do terária z polystyrenu, a chtěl bych se zeptat jestli nemáte nějakou zaručenou radu čím se dají slepit k sobě dva kusy polystytenu, ale opravdu pevně. Dík za každou radu a odpověď

já na lepení dvou kusů polystyrenu k sobě používám čistě jen tavnou pistoli.... pokud pak na polystyren dáváš nějáký lepidlo na dlaždičky, tak to vytvrdne dostatečně.
jinak čistě jen spoj 2 polystyreny s tavnou pistolí dlouhodobě odzkoušeno nemám, ale než postavim stěnu, tak to vypadá dost solidně