Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem veřejná pitva chameleona-pouze pro silnejsi povahy

Zdravim, bohuzel mi uhynula nove zakoupena chamice, provedl jsem pitvu, zajimal by mne vas nazor na co uhynula, je to focene dost nekvalitne, ale treba z toho neco poznate. Diky
[1.JPG]
Dle meho jsou zde videt "jizvy" po pokousani od pareni..
[2.JPG]
[3.JPG]
[4.JPG]
[5.JPG]
[6.JPG]
[7.JPG]
[8.JPG]
[9.JPG]
Pomerne velke jatra, ale barva i konzistence je dle mne v normalu, zadne jine naznaky onemocneni
[10.JPG]
Na zlucniku mne zaujala zluta skvrna, ale ani to by nemelo byt nic nenormalniho
[11.JPG]
Plice jsou zkolabovane, krevni vypotek vytekl az po poruseni cevy
[12.JPG]
Strevo je cerne zbarvene,ale i to je normalni podle Knihy Chameleoni Necas
[13.JPG]
Na srdci mne zaujala ruzna konzistence casti srdce, jde to trochu videt i na foto...
[14.JPG]
Tady uz je pro zajimavost samici pohlavni organy nevim zda se jedna o vajecniky nebo uz vajicka v ranne fazi vyvoje
[15.JPG]
a na posledni foto je jazyk s jazylkou

dik za podporu, jen je skoda, ze zatim nemam doma zadny lepsejsi fotak, tak by z toho bylo videt vice...Hrebiky, mno nenasel jsem spendliky,tak to bylo to jedine co bylo po ruce:)Jinak holka asi vazne zemrela na nasledky stresu (klasicka veta patologa kdyz nemuze najit pricinu umrti:-D) holt predchozi majitel asi nevedel, ze se chamicky nepari v peti mesicic a kdyz uz tak na to musi mit trosku telesnou konstituci:)