Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem E.guttata

Čauky lidišky měla bych na vás takovou malou prozbičku...vím že už to tady bylo určitě hodněkrát zmińováno,ale nemůžu to jak si najít...Myslíte že by dvoum dospělím gutkám stačilo terárium 76x46x50 dxhxv?Bude to můj první had a chtěla sem si koupit páreček aby jim nebylo smutno tak abych neudělal nějakou chybu...děkuju vám všem Leńulka:-*

Myslíš hada i s teráriem? Když si ho necháš udělat z OSB desek, tak na tom hodně ušetříš a můžeš si nechat vyrobit třeba i pro dospělce(pár), v dnešní době jsou např. guttaty, obsolety, korálovky běžně dostupné takže 5000 rozpočet na terárko s kvalitní výbavou je podle mě dobrý rozpočet :)

myslela jsem tím peníze jen na hada.Terárium budu mít udělané na míru ze skla těch 76x46x50.Takovéto rozměry mám kvůli tomu aby se mě to terárium vlezlo do stěny!Ted´ sem se koukla na i-faunu a tam měli Eryx colubrinus loveridgei,také moc pěkný hádek.:-)