Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama - trávení

Asi před 14 dny sežrala naše agama kočinčinská holátko. Bylo už tedy dost veliké (nikdy předtím tak veliké neměla). Jak dlouho může trávit. Od té doby totiž nic nežere. Je to normální takhle dlouho? Nebo může být něco špatně? Má tedy takové jakoby tlusté bříško a nezaznamenali jsme ani žádné výkaly. Do vody chodí, pije, je jinak celkem normální. Jen trošku líná. Předem děkuju.

Hojky, 14 dní je už trošku delší doba, moje agama zanechává exkrementy maximálně co dva dny, spíše každý den. Co se týče trávení, moje agama ji i hned druhý den po holátku, záleží na velikosti, ale 14 dní je opravdu moc. Tady by byla vhodná již veterinární pomoc. Neváhej!

včera jsme volali na veterinu a ti nám říkali, že máme ještě počkat, včera totiž sežrala 6 cvrčků, první potrava po 14 dnech, ale potom se jen vyčůrala. Pokud se exkrementy neobjeví ani dnes, tak se máme objednat na sonografické vyšetření. Tak doufám, že to nebude třeba. Moc vám děkuju za rady.