Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Python regius - lekavost, krmení

pred troma tyzdanami som kupil krajtu ten pan povedal ze zrala pred tyzdnom ale teraz ked jej dam mys tak sa jej zlakne a vobec si ju nevsima.........neviem co stym???????????
[mod]Změna předmětu, původně: python regius Když se ptáte, tak specifikujte v čem je problém. Nejraději bych takové vlákno smazal, protože tohoto dotazu je tady moc a moc... VH (VH)[/mod]

Hojky,tak mám 100procentně potvrzeno že můj Max je konečne rozkrmenej,včera v podvečer zbaštil sám osrstěné větší hole mimo terárium, poté kolem půlnoci jsem mu do terária opravdu zkusil dát na rady zdejších menší myšku,asi po 20 minutách po ní vystartoval a během minutky možná dvou ji vsoukal do sebe.Nikdy bych neřekl že ji do tak malé papule nacpe ::).Nevím jestli jsem udělal vše správně,ale u mé 43 cm krajty to zabralo. (vis.mé předchozí přízpěvky)
Takže vám všem děkuji,že jste mi v tom pomohly a držely palce.:puff: