Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přístup do terária

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jestli je vhodný přístup do terária zvrchu...není to pro hada stresující? (krajta královská)

mám možnost udělat jak vrchní, tak přední přístup...vyhovovalo by mi spíše horní, ale pokud to bude pro hada nějak nevýhodné udělám přední vstup.

Děkuji

Já mám horní přístup ...... už to mé regiusce nějak nevadí ( nesičí, nesnaží se stočit do klubka, nesnaží se odplazit .....) asi si už zvykla že pude na "procházku". Jejich přirozený nepřátel je pták ... takže by se mohla tvé ruky bát, ale jak říkám mé krajťulce je to jedno :-D