Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Vy a vaši hadi

Spousta lidí sem chodí pravidelně, tak by bylo fajn mít představu kdo je na druhé straně. A tak sem můžete vkládat fotky vás s vašimi hady. Nevím, jestli se to ujme, ale půjdu příkladem. Třeba se pak na burzách a výstavách poznáme.:))
[http://img521.imageshack.us/img521/5557/snmek006rcy 3.jpg]

Tak aby měl malpolonek radost a aby si nemyslel, že je Allishka stydlivá, tak Allishka popadla svůj trapný mobil s foťáčkem a patnáct minut trápila chuďátko háďátko, než se jí povedla vytvořit jediná fotka, na které je něco aspoň trochu vidět. (řekla jsem háďátku, čí je to vina, neboj) Až budu mít k dispozici nějaký inteligentní foťak, tak se to pokusím napravit.

[http://img156.imageshack.us/img156/7906/dsc01998kd2 .jpg]

Jo, určitě dobrýý, moc pěkná korálovka!:)). Jsou tady samy dobry holky, ktery mají navíc rády hady- no nějakou takovou bych potřeboval, tak proč o takovou pořád nemůžu zakopnout??:.( Taky jsem sem chtěl dát fotku sebe a svých hadešků, ale nakonec jsem se slitoval a rohodl, že šok zděšení, hrůzy, křiku a násleného oslepnutí si tady nikdo nezaslouží:-?