Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta kralovska

mam krajtu kralovskou koupil sem ji 21.1.2008 a este nezrala to ma tak netrapi ale myslim ze je dost chuda meria 107cm a vazi iba 810g neni to malo??nemam zacat uvazovat nad nasilnim krmenim???:?::.(:-?

Protože jen na téhle straně najdeš stejný dotaz asi 4x a na ostatních stranách to bude podobné. Je to nejčastější dotaz. Takže kdo hledá odpovědi, najde. Neber to jako rýpnutí, ale přečetl sis něco o tom hadovi, než sis ho pořídil? Kdyby ano, musel bys vědět o odmítání potravy u těchto krajt. Nežravost je jejich "druhé jméno". Tady v Ritchiho článku něco počti http://www.volny.cz/richardhorcic/clanky/odmitani_p otravy_u_python_regius.htm nebo poslední odstavec http://tera.poradna.net/article/view/30-krajta-kral ovska-python-regius je věnovaný odmítání potravy. ;-) Příjemné čtení. :puff:

Teď se přiznám, že jsem v pr.... jako Baťa s dřevákama. Zverlit není pojem mně známý. Asi jazyková bariera, ačkoli mě moc slovenských slov nerozhodí. Jinak klíšťata pokud jsou, tak ve vlákně kousek níž jsem posílal na stejný dotaz odkaz, kde lze vše potřebné dohledat.

*************************************************** ****************************
Ahoj, tak se mi v sobotu svlíkala krajta, vlhkost byla 80%, ale stejně se to trochu trhho a vůbec jí to nešlo odlepit z hlavy a nakonec se to utrhlo, jak se snažila se toho zbavit(viz obrázek). Zkoušel jsem ji ten kousek odmočit, ale nepomohlo to, dost to tam drží. Nevíte co s tim? Nebo to mám nechat být do příštího svleku?
A taky bohužel utrpěla pár šrámů z lovu a teď jak se svléla má tam bílá místa (viz obrázek) -zmizí ji to?
Díky za odpověď a chovu zdar.
[jizvapu6.jpg]

Já vim,no... No já to dělám borovou vodou (nevím jestli může pomoct, že je borová..) dokud to nejde. Samozřejmě s přestávkama. Ale občas to jde nehtem nebo pinzetou, když podržíš hlavu a zkusíš to z kraje odloupnout. Pokud to jde, tak je to potom otázka minut.