Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta kralovska

mam krajtu kralovskou koupil sem ji 21.1.2008 a este nezrala to ma tak netrapi ale myslim ze je dost chuda meria 107cm a vazi iba 810g neni to malo??nemam zacat uvazovat nad nasilnim krmenim???:?::.(:-?

*************************************************** ****************************
Ahoj, tak se mi v sobotu svlíkala krajta, vlhkost byla 80%, ale stejně se to trochu trhho a vůbec jí to nešlo odlepit z hlavy a nakonec se to utrhlo, jak se snažila se toho zbavit(viz obrázek). Zkoušel jsem ji ten kousek odmočit, ale nepomohlo to, dost to tam drží. Nevíte co s tim? Nebo to mám nechat být do příštího svleku?
A taky bohužel utrpěla pár šrámů z lovu a teď jak se svléla má tam bílá místa (viz obrázek) -zmizí ji to?
Díky za odpověď a chovu zdar.
[jizvapu6.jpg]

Já vim,no... No já to dělám borovou vodou (nevím jestli může pomoct, že je borová..) dokud to nejde. Samozřejmě s přestávkama. Ale občas to jde nehtem nebo pinzetou, když podržíš hlavu a zkusíš to z kraje odloupnout. Pokud to jde, tak je to potom otázka minut.