Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klacek pro hada

Ahoj měla bych takový malý dotaz. Pořídila jsem si Korálovku sedlatou a přemýšlela jsem, že by bylo příjemné pro hada, aby měl po čem lézt. Ale nevím jestli mám jít utrhnout něco do parku(a když tak jakej) a nebo jestli se nějaký prodávají, děkuji za odpověd....

Arpalit zabiji jen aktivni stadia = vajicka necha na pokoji... takze za par dnu mate roztoce naspatek...

úplne súhlasím, lepšie je použiť neostomosan ten ničí aj vajíčka a vývojové štádia a za 24 hodín sa rozloží na neškodné látky. To nehovorím o cene, čo zaplatíš za arpalit tak za tú cenu si rozrobíš za vedro neostomosanu a môžeš tam vymočiť celí konár.

no já ten arpalit mám doma, dal mi ho znamý a nevím co s ním, jen se mi tam válí.... Zajímalo by mě jak dělaj ty kořeny co prodávají normálně ve zverimexu? Asi to ňák prohánějí i pecí nebo něčím takovým aby se pořádně kořen vysušil a zbavil se případných škůdců.... Myslel sem že bych ten pařez hodil do plynové trouby, ale nakonec sem od toho opustil....