Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem E.c.c. - důkaz o páření?

Ahojky.

Dotaz pro zkušenější chovatele: mám pohromadě 1,2 e.c.c. Dnes ráno při čistění, jsem v terárku našel sperma, které tam ještě včera večer nebylo. Proto se ptám: je toto DŮKAZ, že se hadi pářili?

Zvláštní, jak někomu přijde směšný konkrétní dotaz, na konkrétní věc, o které je navíc konkrétně psáno v literatuře. Ani já se s tebou dohadovat nehodlám. Vzhledem k tvému a mému věku, to ani nemám zapotřebí.

Hele, omlouvám se jestli se Tě to nějak dotklo, nemyslel jsem to nijak zle. Byl to jen takový pokus o vtip... Mimochodem, taky už nejsem žádný junior, táhne mi na padedé, takže rozhodně tady nejsi sám komu se už začíná klepat brada :-D

Co se týče toho spermatu, tak nejsem zrovna moc přesvědčený, že to bylo to co si myslíš. Alespoň já osobně za celá léta co hady chovám jsem se s tím ještě nesetkal. Podle mě to co jsi našel vůbec nemuselo být sperma, ale jen nějaký šlem vyloučený z kloaky s močí, což někdy hadi dělávají. Důkaz že se Tví cenchriáči pářili to rozhodně není. Jistotu budeš mít jen když je přistihneš inflagranti, nebo když Ti samice porodí mláďata.