Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je to vůbec možné???

Tak nám někdo poradil, jak rozeznat pohlaví u mladých hadů. Teď to doma zkoušíme, nebot jedna paní chce 4 , ale chce párečky a já jich vyndala asi 10 a všichni mají prostě dlouhý ocas a drápky. Je možné, aby celý vrh byli jen samci??
Víte někdo, jak se to poznává ? Nám bylo řečeno, že samec má delší ocas od kloaky a má tam ty výrůstky tzv.drápky a samice má kratší ocas a tlustší a žádné výrůstky nemá. Je to tak dobře k rozpoznání? POraďte , jak na to. Chtěla bych paní vyhovět. Díky.

loading...

Samí samci? To by byla fakt smůla? Ale spíš to bude tím, že u prcků to není tak zřetelné. Samci mají silnější kořen ocasu a hned za kloakou se nezužuje, samicím se zužuje hned rovnoměrně od kloaky. Ovšem chce to mít trochu nakoukané a mnohem jistější je osondování.

:-D tak u něj jsme právě byli, protože od něj berem myšky a morčata, jenže ten právě příteli poradil, jak to má udělat. Prý že to je jednoduché a ukázal mu to na svých hadech co tam má. A doma jsme právě díky tomu zjistili(domníváme se), že to je samý samec. SPíš to nepoznáme. Tak je nám blbý jít za ním znovu. Sám toho asi má dost. :(