Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rakos na steny teraria..

Ahojte,
stavím si terárium pro chamíka tak by mě zajímalo zda používá tady někdo na stěny terária rakos? Nedávno sem o tom zahlédl na netu článek tak by me zajimalo jake to je atd.A myslím že to bude i příjemnější oproti obyčejné tapetě.

Rákos jako pozadí se mi docela líbí.Jen by mě zajímalo,jakým způsobem je uchycen uvnitř terária.Já to zkoušel přilepit silikonem,ale zdá se mi,že to není moc pevné a bojím se,že se mi za to had bude snažit vlézt a že to ze stěny sundá.Je to sice tešně nad linií substrátu a končí to u stropu,takže snad nemá kudy,ale náhoda je blbec :-( Zkusím to ještě jednou sundat a přilepit na více místech,teď jsem dal jen čtyři housenky silikonu na 50 cm stěnu.