Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Boa, hadi.... jak to děláte vy???

Ahoj. Tak by mne zajímalo, jak to máte vy doma s vyhříváním a teplotou pro hady v terárku. Jakou teplotu jim tam udržujete, jak dlouho jim svítíte (vyhříváte)nebo popř.zda je nutné mít to vyhřívací světlo? My u malých máme jen vyhřívací kámen, stačí to? Přežijí i bez těchto vyhřívacích zařízení? Pokud ano, jakou by měli mít teplotu? Tak to je otázek co? Tak raďte, pls. :)

Marcelko, nenech se tím rozhodit. Jan se divil celkem správně, ale neznal pozadí toho, proč se ptáš - že jste viděli jiné podmínky a znejistěli jste. Mně to taky překvapilo, připadá mi samozřejmý, že dřív než jdu hada chovat, zjistím co se dá. Na druhý straně jsi k tomu přišla jako slepej k houslím a strašně se mi líbí jak pečuješ, prožíváš to a rychle doháníš mezery. To je moc fajn. Možná se nám tu rodí novej zapálenej terarista, takže jestli máme možnost k tomu přispět, každý to určitě rád udělá. Asi jsi už poradnu prošla, ale když do vyhledávání zadáš hroznýš a teplota, vypadne ti toho dost na to, aby ses mohla zorientovat. Hadům zdar!