Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MojeK.K žere ale..

Ahoj mám královačku od 9.1.2008 porvé se sama nažrala 15.1. to si dala 2 holátka miši,pak 21.1 , 27.1, 5.2, vždy 2 holata pokana , žere sama ochotně jen mě zaráží že sem zatím v terárku nenašel žádný exkement,je to možný? Koupil jsem ji ve zveráči kde netuší jaj je stará ani odkud pochází. Má 58cm a průměr cca 3cm váhu bohužel nemám jak zjistit.

tak tvoje krajta už by určitě zvládla myšku..holátka pro ní jsou málo.Proto ani nemá co vykadit.Jinak hadík odloží trus klidně i za několik týdnů,to záleží na tom,jak často a jak velkou kořist jí nabídneš.Pokud je aktivní a žravá..vyzkoušej myši a uvidíš ;-)

to bych rád zkusil,ale ona i to holátko loví tak že ho klidně půl minuty očichává a jakoby chutná pak ho chytí i za hřbet a 5min. ho škrtí, potom ho klidně sežere od ocasu a ještě za živa, mám strach že s miškou by měla ještě větší potíže, měl sem do teď jen užovky a ty lovili mnohem rychleji a jakoby agresivně.Kralovačka je jak spomalený film pomalu se blíží pomalu otevře tlamu atd. mam obavu že miš nestihne:-/:-/.jinak děkuji za radu

pokud jí budeš hlídat..nech živou...A pokud nechytne do půl hodiny tak jí vyndej...Uvidíš,zda po ní půjde a nebo se bude bát..pak bych jí trošku klepla...:-)Někdy se taky doporučuje dávat myš s kouskem piškotu třeba..pak nebude mít zájem okusovat dráty a hadíka;-)Držím pěsti...