Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem A teď babo raď!

Tak takovéhle dotazy mi chodí do poradny na mých stránkách... to abych snad naskenoval a mailem dotyčnému poslal nějakou teraristickou příručku. Nebo mu jí asi rovnou pošlu poštou :.(

dobry den chtel jsem se zeptat co je vsechno potera k chovu hadu. predem dekuju za odpovet

jj tenhle je alespoň vychovaný - Pozdraví, poděkuje. U nás v místnosti je třeba takový expert, co formuluje dotazy asi takhle "Hej.co čecko jako potřebuju k chovu hada." A když si člověk dovolí třeba odskočit na minutku donucen přírodou, tak už ječí "Héééj, tak alespoň odpověz vole". :-) Neříkám, že ten dotaz byl hodný pochvaly, jen že jsi mohl dostat mnohem horší. :-D

Taky víme o čem mluvíte, my zase píšem hotový eseje o tom, co jsme zač, co děláme nebo se snažíme dělat pro legouše apod. a když pak dostanu mail, cituji "za kolik jsou?", "kam je můžete dovézt" nebo "zákázali mi chov hroznýšů v sušárně, tak se mi vyprázdnili nějaký terária, vezmu si tohodle a ještě tohodle a když mi ho nedáte, půjdu si je koupit do obchodu" - tak bych už kolikrát vzal vzduchovku a...
Ale musím říct, že se držíme a zatím jsme vždy odpověděli ve vší slušnosti. A vzhledem k tomu, že se vždycky tak po 50 ozve někdo výbornej, tak to pořád stojí ještě za to. ;-):-p o chovu apod. jsem už možná napsal tak 100 kilometrů mejlů :))