Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terária pro štíry

Zdravím! Já sem nic nepřihodím, štíry mám mladé a chvilku, tak jsou zatím po krabičkách. Ale byl bych moc rád, kdyby se někdo našel a přihodil nějaké snímečky, klidně i detailů úkrytů a tak. Nejen pro mou inspiraci,ale i pro ukojení zvědavosti:-D. Díky moc!

loading...

To o té velikosti bylo míněno o tvých štírech, ty moje měří max. 5 cm v těle, bez ocásku, takže dospělost v nedohlednu.:-| Mám je od 1 sveku už přez 2 roky a svlíkli se mi asi 3x. Chtěl jsem jen vypjnit prázdné místo pod akvárkem, takže asi tak....Jinak dík za pochvalu, potěší to;-).

To je dobrý způsob na vyplnění prostoru... Tak to jo, podle fotek se to moc poznat nedalo, velikost. Tak přeju, ať to co nejdýl vydrží a vesele dospějí. Ty moje jsem koupil dospělé a doufal, že se rozmnoží. Samec nestihl udělat co měl.... Snad se na mě obrátí štěstí časem.
A jen tak mezi náma, on se asi někdo ozve. Tady jsou na to háklivý... To není ocásek, to je zadeček:-x
Když jsem se to teda tak hezky naučil, tak ti tu ještě hodím lepší snímeček, těch mých...
Sameček po koupi
[http://img257.imageshack.us/img257/5024/heterometru sspinifersamqd2.jpg]
a samička (asi:-[) ve visu
[http://img99.imageshack.us/img99/7431/heterometruss pinifersammq1.jpg]

Vím, že jsem se vyjádřil neodborně,ono se tomu říká postabdomen s telsonem, ale v ty noční hodiny už mi to nemyslí:-D.Máš pěkný kousky:puff:
Chtěl bych se tě optat jak to mají tví štíři se žrálem - ty moji se toho spíš bojí, tak jim dávám kořist polomrtvou. O nějakém aktivním útoku nemůže být ani řeč.

Ahoj ahoj Peťo.
Jsou krásní, teda teď už jen jeden:.(. Ale to není moje práce, koupil jsem už dospělce. No, jsou to solidní zabijáci. Cvrčky drtí jednoho po druhým. Dávám teď cvrčka na jeden až dva týdny. Nemám problém. Ale samička je lehce naducaná, tak buď smaec stihl, co měl nebo je přežraná....
MF : Zdravím.
No, to terárko dovezl muj spolubydlící, měl v nich tuším gekony a podobné. Jsme studenti, nemůžeme si tolik vybírat. Ale jistě plánuju pořídit něco vhodnějšího. Bohužel časem. Ale ač jsou teda zemní, nestěžovali si a vesele si po kamenné zdi šplhají.... viz snímek. Vím, že vy jedete ve štírech ve velkém, hoďte mi sem nějaké vaše terárko, jsem zvědavý... Dík:))

Tak těm štírum by to nijak nemělo vadit, jen mě to zajimalo, bo kdyby to bylo zaměrně tak by to bylo plýtvání prostorem a navic v tak velkem terarku se špatně udržuje vlhkost, substrát rychle vysychá., fotky dám ale později mam ale hl pouštní, takže písek jeden ukryt a to je vše, nic extra.

No teda, chlapi! A i dámy!
Děkuji MF, ale stejně fotečka nikde. I když na těch boxech asi pravda tolik nebude... Ale stejně... To vážně nikdo jiný než Peťo, kterému též moc děkuji, mi nepošlete obrázek terária ve kterém máte třeba svoje panďáky?
A nebo je nás tak málo lidí, co štíry chováme?? To je škoda. :.(

:-D:-D:-D Sorry ale ja se prostě musel zasmát, jo chápu že si asi začátečník, dobře, ale když už chováš štíry tak si myslim že si pročítal už nějakou literaturu a A. australise by jsi mohl poznat. Kdyby ta fotka byla nekvalitní a nečitelná, beru, ale tady jde jasně vidět na zadní části metasomy že to australis není, ten má daleko hrubší a silnější metasomu. Toto je Leiurus quinquestriatus.

Upřímně? No, poznám je vždycky...teď už teda skoro vždycky. Jsem pako. Páč jsem o tom ani nepřemýšlel a čučel na ty dózy. Že jde o australise jsem napsal, protože vím, že je chováš... Měl jsem se líp podívat, je to teda ostuda:-[:-[:-[. Ale začátečník jsem, to jo...
V těch 6ti dózách máš pouze tyhle Leiurus, nebo v některých právě i ty Australise... Nebo po 6ti z druhu vždycky?
A jak se vlastně daří těm malým spiniferům? Doufám, že si zase nenabíhám na výsměch. Byl jste to vy, kdo na ¨pochlubte¨ se měl ty krásné fotky, hej? :-D

Ahoj no ja som tiež chovatel a musim sa teda opýtať ... nemal by si niečo napredaj kedže tu na debilnom slovensku toho vela nezoženieš rod androctonus a leiurus by som vzal pochopitelne ked maš na predaj neakeho z nich :) alebo by som ti to mohol vymenit za ine puštne škorpiony ako rodu mesobuthus hottentotta atd... dakujem za odpoved