Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cvrčci založení domácího chovu

nedávno jsem pročítal nějaký pokec o chovech cvrčků u nás v návaznosti na ,,moru,, cvrčků v profi chovech a tak. Chci ze Vás zeptat, jak založit zdravý domácí chov cvčků, máte někdo vlastní ,,zdravý,, zdroj ? Jsou ještě vůbec zdravé chovy ?
dík za odpovědi Marek

Tak na chov cvrcku jsem se tady ptala asi pred 3měsíci. Musim podotknout,ze na rady Krokodyla se mi chov daří,teda zatim.cvrcky jsem si koupila od chovatele na tera burze,nejake ve zverimexu,kdyz meli čerstvý závoz od chovatele.urcite To zvládnete bez potíží.hlavne si připravit vic fauna boxu.ja teda kladiste s Vejci davam do 5litrovych kybliku,a přetáhnu kusem silonek,aby neutekli.UZ mam prekýblovanou a prebednovanou koupelnu,kde na dlaždicich leží topný kabel a nádoby na nem.jen To denní lítáni kolem:-(