Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přetrhnout hada:-D

Taky se Vám občas stává že Vám z Vašich miláčku někdy bělají vlasy, teče ledový pot a vře krev v žilách, např. když vyměníte vodu a ten zmetek (obsoleta):-D Vám chce udělat radost ve formě nádherného bobana přímo v misce? Pak ještě jednou a ještě? Jak se říká do třetice všeho dobrého...v tomdle případě zlého:-D:-D dal jsem ji tam znova (tu misku) a začal do toho házet lignáč:-D pak jak jsem tu misku bral tak se ještě tvářil uraženě a málem mě sejmul...štěstí že hrozna je na toto miláček...po něm musím jenom uklízet celé terko jak si jezdí sem a tam:-D:-D

To mý gutky dělaj taky naschvály. Zrovna předtim se pořádně nafutrovaly potkanama a teď jak vylezou z budky, tak se vždycky blíží pohroma ve formě bobáka. Fajn, vyčistim, dojdu za chvíli, je tam další boban. To mi fakt dělaj naschvál, nemůžou se domluvit a vykadit se najednou?