Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Korálovka sedlatá-problém

Dobrý večer,mám takový problém.koupil jsem si 30 cm. mládě L.T.S..Ze začátku mi nechtěla žrát i když prý byla rozkrmená. tak jsem čekal jestli dostane hlad.pořád jsem jí dával i do teďka zkouším živé holata a mrška nechce.Vždy se připlazí očichá a zase se odplazí.Už jsem z toho na nervy!!!Ale co byl pokrok,po týdnu co jsem jí koupil si vzala mražené hole.teď je tak žravá že si vezme z ruky i 2 holata (Samozřejmě mrtvé) a pak tráví.krmím jí každý pátek někdy jedním nebo 2 holatama.Ale Největší problém je ten že nechce žrát živé holata.Nevím už co mám dělat.Neumí prostě zabít hole.Poraďte mi prosím.Děkuji.Radim Novák
Ps:To jí mám názorně ukázat nebo co ??:))
Změna předmětu, původně: Korálovka Sedlatá-problém (halapremek)

No,já bych byl radši kdyby utočila na živou potravu.Hrozně jsem nadšený když můžu vidět jak had útočí.jenže ten můj se k ničemu nemá.Neumím si představit že bych ji vždy potravu zabíjel i když bude velka.Takže kdo ví jestli se to naučí.:-/ A jěště mám jeden problém,od včerejška se mi zase začala svlékat a jako vždy po kouskách,po trhancích.Mám ji dávat nějaké vitamíny?, nebo více vlhkosti? dík

No ja ji mam 1,5 roku,mam ji temer od mimina-takze je o neco malo starsi nez 1,5....
Je to koralovka sedlata,to zimovani me taky napadlo,ale proc by chtela zimovat?teplotu ma vporadku a ostatni podminky si myslim ze jsou taky dobre,akorat nevim jestli neni problem,ze ma naspod koberec(ten me byl doporucen)ale zase si rikam kdyz mu doted nevadil...:?:a jak ji mam nakrmit umele:?:a zacina chudnout,ze hned za hlavou je uplne chuducka..jine zmeny nema,jo a je zajimave ze aj kdyz neji ma obcas trus..

proc by chtela zimovat?teplotu ma vporadku

Pokud by chtěla zimovat, tak asi zase ta teplota tak OK není, alespoň z jejího pohledu.

za hlavou je uplne chuducka..jine zmeny nema

Za hlavou bývají hadi hubenější, toho bych se tak nebál.

jak ji mam nakrmit umele?

No je třeba ji "nacpat" přiměřeným soustem, ale přesnější popisy nebo odkazy na video tady jistě někde najdeš (zkus použít hledání - nad zprávičkama), ono je to trochu zdlouzhavé vysvětlovat a taky to chce trochu cvik, takže by ti to měl napřed někdo ukázat.
P.S.: Jaké má teploty v teráriu (den -min/max, noc, pod žárovkou)? Jak dlouho nežere? Jak často a čím byla před tím krmena?