Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svlek Krajta Kobercová

dobrý den chtěl bych se zeptat zda-li je možné aby se mi krajta opět svlékala když se svlékal 4 ledna není to moc brzy?Měla by být stará tak 6 měsíců.A ještě bych se zeptal jestli může být vyloučení trusu ovlivněno tím že jde do svleku.Před 8 dněma měl myš a stále sněho nic nevyšlo.Děkuji předem za odpovědi

mě se svléká pravidelně cca, po 5 týdnech,mám jí 9-ti měsíční a jelikož roste jako z vody,tak by to neměl být problém ;-) a defekuje pravidelně do 5 dnů od krmení,ale jednou mi taky vydržela asi 11 dní,myslel jsem,že jí dám vykoupat,ale nakonec to udělala i bez koupele ;-).Nedělej si starosti,není to nic neobvyklého.