Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto agama kočičinská

Dobrý den,
rád bych se zeptal a rady ohledne agam kočičinských rád bych si je pořídil, a nechtel bych aby u me trpeli...!!!za vsechny rady dekuji riezcek

DOTAZ NAD DOTAZY. TERARISTIKA JE O SHANENI INFORMACI - MIMO JINE. TAKZE HLEDEJ - ZAMYKAM A PROSIM DALSI AMDINY, AT TAKE ZAMYKAJI PODOBNE DOTAZY - NENI NIC JEDNODUSSIHO, NEZ SE ZEPTAT... :-(

VH

Ty rozbité tlamy - to je o tom, jak velké terárium jim poskytneš. Moje agamy třeba mají tlamy v pořádku, můžeš jim terárium hodně zpříjemnit a pak se nemusíš bát, zadní stěnu - například imitace skály či něco podobného, boční strany např. oblepit nějakým pozadím - ale zevnitř. Pak jen přední strana je volná a je to v pohodě. Největším problém bývá, že přes sklo vidí ven nebo že se ve skle samy vidí. Ale jak píši, není to tak žhavé, když jim poskytneš prostor ;-)

Samozřejmě, tady si tykáme všichni. No za měsíc se vylíhnou a pak aspoň 2 měsíce počkej, většinou jsou na prodej od 3. měsíce, kdy už jsou trošku větší. Př narození mívají "jen" okolo 12 cm. Jsi rozumný, že prvně zařizuješ a pak teprve pořídíš zvíře, často to bývá naopak. Přeji mnoho úspěchů v chovu ;-)

Zdravím nechci zakládat nový Theater, ale rád bych se zeptal zda se dá u Agamy Kočičinské nějak určit věk. Koupil sem tu mojí na veletrhu a nějak sem se při tom shonu zapomněl zeptat kolik že mu to je. Dá se to určit podle délky? Případně jak staré a dlouhé máte vy (agamy samo ;-)) Díky moc za radu