Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hadaři v Ostravě

Prosím nemáte někdo v Ostravě dost velkého hada, který by snědl králíka? Můj email : zuzana.machovska@centrum.cz. Máme jednoho doma a nemůžu ho nikam udat.

Jasan je zadara je to dospělný beran Myslím že by ho dal tak třímetrový had anebo si ho tam můžete nechat na mazla. Jo a nemáte taky nějaké hady co by si dali morčata? Taky bych tu něco mněla
Jinak raději to budem řešit přes email, ne?

Anakondě chutnalo skvěle (zvládla by i většího), ale těm děckám, co se tam přišly podívat i z jiného kroužku teď asi nějakou dobu chutnat nebude. To trojnohé morče si vzala 2,5 m E. taeniura, a další morče nečekaně zvládl náš nedospělý cca 1,5 m dlouhý hroznýš, jeho stejně velký kolega však z nějakého důvodu nechtěl papat. Zbylé 2 morčata přijdou na řadu příští týden.
Ještě jednou díky.