Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hmyz

Dorbý den prosím o radu mám doma v bytě nějaký hmyz,létající.Křidélka skládá.Když ho zmáčknu lehce lupne.Mám foto ale nevím jak to sem dostat.Kdyby mi někdo chtěl poradit zašlu foto.Předem děkuji.

neraz parazituju na cizím dotazu, ale připomněl jsi mi, že jsme taky doma jeden čas měli nějáký potvory.... fotku sice taky nemám, ale mělo to 3 křídla, který to skládalo na záda do " Y " malej mrzáček, cca asi 1cm velký tělo... synovec, jak to viděl (bylo mu 8 let) "HELE UFON!" :-D

dobry den ,nasla jsem v byte nejaky hmyz-je to tak 1 1/2 com dlouhe ,mam to minimalne10 nozizek,dlouha tykadla - velice odpudive stvoreni{myslim ze jsem to uz videla jednoudavno nekde v koupelne- ne v moji :} .Potrebovala bych zjistit co to muze byt a jak se to jmenuje.
Dekuji